To, co zdaniem użytkowników można by poprawić: Opcje integracji z innymi firmami: Użytkownicy chcieliby zobaczyć bezpłatną integrację narzędzia z QuickBooks i innymi rozwiązaniami płatniczymi, takimi jak Global Payments. Kto powinien korzystać z TouchBistro?

Meble na wymiar Białystok – Bauex dobra oferta dla właścicieli

TouchBistro posiada wszystkie podstawowe funkcje nowoczesnego punktu sprzedaży, takie jak zamawianie przy stole, zarządzanie menu, zarządzanie personelem i zarządzanie zapasami. Dzięki temu nadaje się zarówno dla restauracji z pełnym, jak i szybkim serwisem. Mobilne punkty sprzedaży aplikacji umożliwiają również przetwarzanie płatności bezpośrednio przy stole.

Właściciele restauracji, którzy korzystają z iPada 9.7, iPada Pro lub Mini 4 powinni przyjrzeć się TouchBistro, ponieważ nie działa ono na iPadzie pierwszej generacji, iPadzie 2 lub iPadzie 3/4 generacji.

meble na wymiar Białystok - Bauex

Toast POS: Odpowiedni dla wszystkich typów restauracji. Toast POS to oparty na chmurze, all-in-one POS, który został zaprojektowany specjalnie dla restauracji. Pomaga restauratorom i pracownikom przyjmować zamówienia, śledzić dostępność pozycji w menu, sprawdzać stan zapasów i dokonywać sprzedaży. Toast POS pasuje do wszystkich rodzajów działalności gastronomicznej, w tym do barów, restauracji szybkiej obsługi i restauracji z pełnym serwisem.

Serwery mogą przyjmować zamówienia, wysyłać je do kuchni i przetwarzać płatności przy stole przy użyciu ręcznych tabletów Toast. Funkcja Quick Order pozwala użytkownikom na natychmiastowe tworzenie nowych zamówień, a tryb Quick Edit pozwala pracownikom na edycję menu. Śledź koszty żywności i napojów alkoholowych i nie tylko.

Toast oferuje program lojalnościowy, który nagradza najczęstszych klientów i pozwala na generowanie, akceptowanie i sprzedaż kart podarunkowych (zarówno cyfrowych, jak i fizycznych). Jego raporty mogą pomóc Ci przeanalizować najlepiej sprzedających się w Twoim menu i inne szczegóły, takie jak liczba gości, czas obrotu stołu, wskazówki i sprzedaż netto.

Toast POS działa tylko na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub tabletach, za pośrednictwem których można również zintegrować zamawianie online, oferowanie kart podarunkowych i uruchamianie programów lojalnościowych opartych na danych.

Meble na wymiar Białystok – Bauex a wygoda dla użytkowników

Wspólne tendencje w zakresie informacji zwrotnych dla użytkowników. Na podstawie analizy opinii użytkowników na temat Capterra od użytkowników POS w branży restauracyjnej, oto przegląd obszarów Toast POS, które lubią najlepiej i tych, które można by poprawić.

Co lubią użytkownicy:

  • Pomocne funkcje back-office: Użytkownicy wspominają, że funkcjonalność back-office narzędzia pozwala im sprostać standardowym wymaganiom operacyjnym, takim jak księgowość, zobowiązania i płace.
  • Obsługa zamówień online: Recenzentom spodobał się fakt, że Toast POS wspiera zamawianie online.
  • To, co zdaniem użytkowników można by poprawić: kompatybilność z systemem iOS: Użytkownicy chcieliby, aby narzędzie oferowało aplikację iOS, dzięki czemu mogliby korzystać z niego również na iPadzie.